CHIEFTEC SFX-250VS 250W
Zdroj, SFX, 250W, aktivní PFC, 80mm ventilátor, 85+
Akce
K odeslání: 3 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: CASCH4002 PN: SFX-250VS Záruka: 24 měs.
Výrobce: CHIEFTEC
 (Arena Electronic GmbH)
Koppersstr. 18, 40549 Düsseldorf, Německo
info@chieftec.eu
www.chieftec.eu
CHIEFTEC SFX-250VS Zdroj vybavený 80 mm ventilátorem. Nabízí aktivní PFC. Účinnost zdroje splňuje certifikaci 85PLUS. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 250 W Velikost ventilátoru: 80 mm Certifikace: 85 PLUS Napájecí... více
Poslat známému
CHIEFTEC SFX-250VS
Zdroj vybavený 80 mm ventilátorem. Nabízí aktivní PFC. Účinnost zdroje splňuje certifikaci 85PLUS.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 250 W
Velikost ventilátoru: 80 mm
Certifikace: 85 PLUS
Napájecí konektory: 1x ATX 20+4pin, 1x ATX 4pin, 2x SATA, 2x molex, 1x floppy
Rozměry: 125 x 100 x 64 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  CHIEFTEC
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  80
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor ATX/EPS 4pin (počet) :  1
Konektor Molex - HDD (počet) :  2
Konektor SATA (počet) :  2
Max. výkon zdroje (W) :  250
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ne
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  stříbrná
Hmotnost (kg) :  0.9
Rozměry :  125 × 100 × 64 mm