Nedis INKI110CBK6
Lapač hmyzu, elektrický, příkon 6W, pokrytí 50m2, černý
K odeslání: 1 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: ELDNED1002 PN: INKI110CBK6 Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Nedis INKI110CBK6 Světelná past, která vás zbaví všech moskytů, much, vos, sršňů a jiného létajícího hmyzu. Obsahuje jednu 6 W UV-A zářivku, takže je energeticky úsporná a přitom nesmírně účinná. Díky otevřenému provedení... více
Poslat známému
Nedis INKI110CBK6
Světelná past, která vás zbaví všech moskytů, much, vos, sršňů a jiného létajícího hmyzu. Obsahuje jednu 6 W UV-A zářivku, takže je energeticky úsporná a přitom nesmírně účinná. Díky otevřenému provedení pokrývá největší možnou oblast. Hmyz přilákaný zářivkou okamžitě zhyne po kontaktu s vnitřními mřížkami, které jsou pod vysokým napětím. Celý proces neobsahuje žádné chemické látky, takže je ekologický a bezpečný pro lidi i životní prostředí. Součástí je vyjímatelná a omyvatelná sběrná přihrádka, která se snadno čistí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozměry: 300 × 110 × 110 mm
Rozsah působení: 50 m2
Příkon: 6 W
Typ světla: UV-A
Typ zářivky: F6T5/BL
Napájení: 230 V
Délka kabelu: 1 m
Výbava: vyjímatelná sběrná přihrádka
Značka
Upřesnění typu :  Odpuzovač hmyzu
Výrobce :  NEDIS
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ne
Použití v interiéru :  ano
Výkon (W) :  6
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  300 × 110 × 110 mm