Ubiquiti POE-24-12W
PoE injektor, 24V, 0,5A, 100Mbit, 12W, 2× RJ-45, včetně napájecího kabelu, černý
K odeslání: > 10 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: NANUBT1006 PN: POE-24-12W Záruka: 26 měs.
Výrobce: UBIQUITI
 (Ubiquiti International Holding B.V.)
Ekkersrijt 3102, Son, Nizozemsko
support@ui.com
www.ui.com
Ubiquiti POE-24-12W Dvouportový pasivní PoE adaptér (injektor) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 24 V DC. Ideální pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo... více
Poslat známému
Ubiquiti POE-24-12W
Dvouportový pasivní PoE adaptér (injektor) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 24 V DC. Ideální pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo MikroTiku.
  • Dva 100Mbit ethernetové porty
  • Resetovací tlačítko pro vzdálený reset zařízení
  • Využívá napájecí páry 4, 5 (+) a 7, 8 (-)
  • Montáž na zeď
  • Účinnost 75+ %
  • Konektor IEC-320 C6 (3pin)
Součástí balení je síťový napájecí kabel a držák na zeď.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 12 W
Výstupní napětí a proud: 24 V DC / 0,5 A
Vstupní napětí: 100–240 V
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 10/100 Mbps
Rozměry: 87 × 44 × 29 mm
Hmotnost: 92 g
Značka
Upřesnění typu :  POE
Výrobce :  UBIQUITI
Technické detaily
Norma :  pasivní
Použití v exteriéru :  ne
Provozní teplota max. (°C) :  40
Provozní teplota min. (°C) :  0
Provedení :  samostatně stojící
Provedení :  na zeď
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ne
LAN :  ano
Rychlost portů :  100 Mb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  2
Napájení
Napájení zařízení :  interní zdroj
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  92
Rozměry :  87 × 44 × 29 mm