ZALMAN GigaMax ZM750-GVII 750W
Zdroj, ATX, 750W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, 80PLUS Bronze
K odeslání: 1 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: ZDRZAL0010 PN: ZM750-GVII Záruka: 60 měs.
Výrobce: ZALMAN
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
ZALMAN GigaMax ZM750-GVII 750 W – zdroj pro pracovní nebo multimediální PC Napájecí zdroj ZALMAN GigaMax... více
Poslat známému
ZALMAN GigaMax ZM750-GVII 750 W – zdroj pro pracovní nebo multimediální PC
Napájecí zdroj ZALMAN GigaMax ZM750-GVII 750 W, který se postará o spolehlivý chod vaší PC sestavy. Je navržen jak pro stabilitu, tak pro dostatečnou energetickou rezervu. Tento model disponuje výkonem 750 W, který je vhodný do výkonných PC a herních sestav s vyšší energetickou náročností. Nabízí dostatečnou rezervu pro moderní komponenty, jako jsou vícejádrové procesory nebo samostatné grafické karty.
napájecí zdroj ZALMAN GigaMax ZM750-GVII 750 W
Uplatní se v multimediálních sestavách, poradí si s hraním náročných her, tvorbou obsahu, 3D renderováním a dalšími náročnými úlohami. Navíc díky energetické rezervě je ideální i pro pozdější upgrade a stabilní napájení i pod vyšší a dlouhotrvající zátěží. Zabudovaný 120mm ventilátor zajistí tichý chod i efektivní odvod tepla. Certifikace 80PLUS Bronze zajišťuje vysokou účinnost zdroje dosahující až 89 %.
certifikace 80PLUS Bronze
Napájecí zdroj o výkonu 750 W je osazen tichým a přitom výkonným 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje je až 89 %, splňuje certifikaci 80PLUS Bronze.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 750 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Bronze
Napájecí konektory: 1x ATX 20+4pin, 1x EPS 4+4pin, 4x PCIe 6+2-pin, 5x SATA, 3x molex, 1x floppy
Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  ZALMAN
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  120
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  1
Konektor Molex - HDD (počet) :  3
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  4
Konektor SATA (počet) :  5
Max. výkon zdroje (W) :  750
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ne
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  2.09
Rozměry :  150 × 140 × 86 mm