WaveRF 24V1AGPOE
Zdroj, napájecí, 24V, s integrovaným PoE injektorem, 10/100/1000Mbps, LED kontrolka
Po objednání za 3 dny
Osobní odběr na pobočce:
Kód: ZNPPOW0003 PN: 24V1AGPOE Záruka: 26 měs.
Výrobce: WAVERF
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
WaveRF 24V1AGPOE Univerzální 24 V spínaný zdroj s integrovaným PoE injektorem přímo v adaptéru a podporou rychlosti 10/100/1000 Mbps. Určený pro vzdálené napájení aktivních prvků s odpovídajícím vstupním napětím a... více
Poslat známému
WaveRF 24V1AGPOE
Univerzální 24 V spínaný zdroj s integrovaným PoE injektorem přímo v adaptéru a podporou rychlosti 10/100/1000 Mbps.
OVP (over-voltage protection) ochrana: efektivní v případě zakolísání napětí pod 18 V či nad 27 V
OCP (over-current protection) ochrana: efektivní v případě zakolísání proudu nad hodnotu 1,3 A
Protizkratová (short-circuit protection) pojistka
LED kontrolka provozu: červená = zdroj pod napětím, zelená = PoE provoz, problikávající = chyba
Zapojení vodičů
  • Data: 1/2, 3/6, 4/5, 7/8
  • Napájení: 4/5(+) & 7/8(-)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Výstup: DC 24 V, 1 A
Účinnost: 85 % (typická)
Rozměry: 82 x 45 x 29 mm
Hmotnost: 85 g
Provozní teplota 0 až +40 °C
Značka
Upřesnění typu :  Průmyslový
Výrobce :  WAVERF
Technické detaily
PoE vstup :  ne
PoE výstup :  pasivní
PoE výstup (počet) :  1
Použití v exteriéru :  ne
Provozní teplota max. (°C) :  40
Provozní teplota min. (°C) :  0
Provedení :  adaptér (zalitý plast)
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Rychlost portů :  1 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  2
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50/60
Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
Výstupní napětí (V) :  24 (DC)
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  85
Rozměry :  82 × 45 × 29 mm