K odeslání: 1 ks
| Osobní odběr na pobočce: |
|---|
AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System (3-pack)

Whole Home Wi-Fi Solution
Nothing’s worse than unreliable connections and internet speeds unable to keep up with your digital lifestyle. Halo works as a unified system to guarantee a strong WiFi signal in every corner of your home, providing an incredibly fast and stable network experience. Interruption and buffering will be a thing of the past.
Smooth Streaming in Every Corner
Average routers are designed to send WiFi in all directions but don’t always reach every room. There are always “dead spots” where your connection fades away or suddenly drops without warning.
A better solution is to customize your WiFi to fit your house, letting the WiFi grow as your needs change. Halo H30G works as a unified system to fit any house type, delivering a fast and stable WiFi signal throughout your home. So go ahead, listen to music as you cook, stream a movie while relaxing in bed, or video chat with a loved one on the porch—Halo keeps you connected across your entire home.

Fast Dual Band WiFi up to 1.3 Gbps
Every unit of Halo WiFi System offers fast speed dual band WiFi, delivering combined speeds of up to 1.3 Gbps. Whether you’re bingeing HD movies, downloading entire libraries of data, or gaming online, Halo’s boosted WiFi speeds fulfills your devices’ needs.
SPECIFICATIONS
Wireless Standards: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Signal Rate: 400 Mb/s – 2,4 GHz, 867 Mb/s – 5 GHz
Antenna: internal antenna
Ethernet Ports: 2× GbE RJ-45
Frequency: 2,4 GHz / 5 GHz
Wireless Security: WPA-PSK, WPA2-PSK
PoE: no
Dimensions: 88 × 88 × 88 mm

| Brand | |
| Type specification : | Access point |
| Manufacturer : | TP-LINK |
| Technical specification | |
| Sensitivity (dBm) : | -96 (6 Mbps, 2.4 GHz), -95 (6 Mbps, 5 GHz) |
| Outdoor use : | no |
| Indoor use : | yes |
| Max. operating temperature (°C) : | 40 |
| Min. operating temperature (°C) : | 0 |
| Data Rate (Mbps) : | 400 (2,4GHz), 867 (5GHz) |
| Pack : | 3-pack |
| Communication | |
| Wi-Fi Standard : | 802.11a/b/g/n/ac |
| Network interfaces | |
| Wi-Fi frequency : | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN : | yes |
| LAN : | yes |
| Max. output power (dBm) : | 23 |
| Standards : | 802.11a/b/g/n/ac |
| Port Speed : | 1 Gb/s |
| Encryption : | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Wi-Fi : | yes |
| Inputs and outputs | |
| RJ-45 : | 2 |
| Power supply | |
| PoE support : | no |
| Physical properties | |
| Color : | white |
| Dimensions : | 88 × 88 × 88 mm |
| Warranty | |
| Warranty period EU (months) : | 36 |
| Warranty period CRN (months) : | 36 |
Kód: NAATPP0003
Kód: NETPLA2362
Kód: NAATPL1110
Kód: NETSRG1028
Kód: NAATPL1032
Nezbytné soubory cookie pro základní funkce tohoto webu, jako je navigace na stránce a přístup do zabezpečených oblastí webu. Web nemůže bez těchto cookies správně fungovat.
Tyto soubory cookie umožňují webové stránce zapamatovat si vaše preference. Umožňují například zobrazit poslední navštívené produkty či stránky, nastavený jazyk či měnu stránky.
Statistické cookies nám pomáhají porozumět tomu, jak se vám se stránkami pracuje, abychom je mohli nadále vylepšovat. Shromažďování těchto dat je anonymní.
Záměrem marketingových cookies je zobrazovat reklamy, které jsou pro jednotlivého uživatele relevantní. Používají se ke sledování návštěvníků napříč webovými stránkami.
Souhlas se zasíláním uživatelských dat souvisejících s reklamou společnosti Google.
Jako cookie se označuje malé množství dat, která server pošle vašemu prohlížeči, který si je uloží. Při každé další návštěvě téhož serveru jsou pak tato data serverem přečtena. Běžně slouží k rozlišování uživatele, aby si web zapamatoval nastavení předvoleb apod. Zjednodušují tak používání webů.
Cookies se ukládají na straně klienta (uživatele) jako krátké textové soubory.
Cookies neznamenají žádné nebezpečí pro počítač jako takový. Přesto mají cookies význam pro ochranu soukromí. Navštívený web si totiž může ukládat do cookies jakékoliv informace, které o návštěvníkovi zjistí, a může tak postupně zjišťovat zájmy konkrétního návštěvníka. V žádném případě však nelze cookies použít pro zjištění totožnosti návštěvníků.
Informací z cookies se dá posléze využívat pro cílenou reklamu, statistické vyhodnocování chování návštěvníků apod. Tyto informace však lze získávat i bez cookies, proto toto jejich využití nemůže být považováno za zvlášť nebezpečné.
Volně čerpáno z Wikipedie.
Slouží pro funkčnost webu. Může jít například o vaše nastavení jazyka webu, řazení produktů, umožňují zobrazit vám naposledy prohlížené produkty, udržují informací o přihlášení apod.
Tento web používá i služby, které buďto vám zjednodušují práci s webem, nebo nám poskytují anonymní statistická data. Tyto cookies jsou řízeny třetími stranami a my nemáme přístup ke čtení nebo zápisu těchto dat.
Jde zejména o systémy pro doručování reklamy nebo analýzy návštěvnosti.
Našimi partnery jsou:
Google Analytics – podrobnosti o tomto nástoji najdete zde
Google – bližší informace o pravidlech společnosti najdete zde
Sklik – bližší informace o pravidlech systému najdete zde
Facebook – bližší informace o pravidlech systému najdete zde
Z používání určitých cookies se můžete odhlásit na výše uvedených stránkách nebo na adrese http://www.youronlinechoices.com/cz/vase-volby
Odpovědnost za firemní data - Jak Google zpracovává osobní údaje.
Většina prohlížečů cookies automaticky akceptuje, pokud není prohlížeč nastaven jinak. Používáním našeho webu souhlasíte s ukládáním souborů cookies.
Použití cookies můžete omezit nebo zablokovat v nastavení svého webového prohlížeče.
Informace o nastavení konkrétního prohlížeče naleznete na těchto uvedených adresách:
Na tomto webu stejně jako všechny weby používáme soubory cookies. Pomáhají nám ke správné funkci webu ale i k zlepšování našeho webu pomocí měření návštěvnosti.
Zákon po nás chce vyžádat si k tomu váš souhlas. Ten můžete kdykoliv změnit nebo odvolat na stránce Nastavení