Strong SRT32HD5553 32"
LED televize, Smart, 32", HD Ready, 1366×768, DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, 2× HDMI, USB, Wi-Fi, LAN, energ. tř. G, černá
K odeslání: 4 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: TELSRG1046 PN: SRT32HD5553 Záruka: 24 měs.
Výrobce: STRONG
 (STRONG Ges.m.b.H)
Teinfaltstraße 8-8A/4, AT-1010 Vídeň, Rakousko
pklement@strong-eu.com
https://www.strong-eu.com/
Poslat známému
Strong SRT32HD5553 – poznejte výhody chytré TV
Dálkový ovladač vám poskytne také okamžitý přístup do obchodu GooglePlay, kde na vás čekají další aplikace. Rozmanité možnosti přehrávání multimediálního obsahu podporuje také integrovaný USB port. Samozřejmostí jsou zabudované reproduktory s celkovým výkonem 16 W, které zajistí plnohodnotné ozvučení veškerého multimediálního obsahu.
Strong SRT32HD5553
Smart LED televizor nabízí úhlopříčku 32" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 16 W. K dispozici je také hotelový mód, který neumožňuje změnu nastavení bez přístupového kódu. Mezi další přednosti patří podpora HDR 10, Google Assistant a Image Quality Ratio 200. Jako operační systém byl zvolen Android 11.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 32"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768 px
Zvukový výkon: 2× 8 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Televize bez PVR
Výrobce :  STRONG
Displej a zobrazení
Poměr stran :  16 : 9
Rozlišení (bodů) :  1366 × 768
Úhlopříčka (palce) :  32
Zobrazovací frekvence (Hz) :  60
Kamera
Webkamera :  ne
Tuner
Hybridní analogový tuner :  ne
Podpora H.265/HEVC :  ano
Tuner :  DVB-T2
Tuner :  DVB-T
Tuner :  DVB-C
Tuner :  DVB-S
Tuner :  DVB-S2
Reproduktory
Vestavěné reproduktory :  ano
Výkon reproduktorů celkový (W) :  16
Vstupy a výstupy
Bezdrátové připojení :  ano
HDMI (počet) :  2
SPDIF optický (počet) :  1
RJ-45 (počet) :  1
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  1
Čtečka karet
Čtečka paměťových karet :  ne
Napájení
Energetická třída :  G
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  55
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora DLNA :  ne
Podpora PIP :  ne
Funkce
HbbTV :  ano
Internetový prohlížeč :  ano
Nahrávání na disk – PVR :  ne
Typ televize :  Android TV
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  3.7
Rozměry :  724,3 × 480,4 × 178,8 mm