Neomounts WL35S-850BL12
Držák, VESA, nástěnný, pro LCD a TV, úhlopříčka 24"–55", náklon 12°, nosnost 50kg, černý
Akce
K odeslání: 5 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: PERNSE0007 PN: WL35S-850BL12 Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts WL35S-850BL12 Sklopný nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 24" do 55" a nosností až 50 kg umožňuje díky technologii náklonu až +12° nastavit ideální úhel pohledu pro sledování obrazovky. Držák má... více
Poslat známému
Neomounts WL35S-850BL12
Sklopný nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 24" do 55" a nosností až 50 kg umožňuje díky technologii náklonu až +12° nastavit ideální úhel pohledu pro sledování obrazovky. Držák má hloubku 3,5 cm a je vhodný pro obrazovky, které odpovídají standardům VESA 75 × 75 až 200 × 200 mm. K dispozici je také možnost jeho uzamčení proti krádeži prostřednictvím přiloženého šroubu nebo pomocí visacího zámku (není součástí balení). Přidanou hodnotou je praktický magnetický systém pro vytažení/uvolnění a samostatná vodováha + upevňovací šablona pro snadnou instalaci.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 24"–55"
Maximální nosnost: 50 kg
Vzdálenost obrazovky od zdi: 35 mm
Rozměry VESA: 75 × 75, 75 × 100, 75 × 200, 100 × 75, 100 × 100, 100 × 150, 100 × 200, 120 × 120, 200 × 100, 200 × 200 mm
Náklon: +12°
Materiál: ocel
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Držák
Výrobce :  NEOMOUNTS
Kompatibilita
Max. velikost monitoru (palce) :  65
Min. velikost monitoru (palce) :  24
Základní vlastnosti
Max. počet monitorů :  1
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  55
Použití a určení
Druh příslušenství :  držák
Určení (montáž) :  na zeď
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Konstrukce :  s náklonem
Nosnost (kg) :  40
Rozměry :  283 × 270 × 35 mm