SOLAX X3-MIC-12K-G2
Měnič napětí, výkon 12kW, třífázový, síťový, 400V, 2× MPPT
Po objednání za 5 dnů
Osobní odběr na pobočce:
Kód: SOPSLX0116 PN: X3-MIC-12K-G2 Záruka: 5 roky / roků
Výrobce: SOLAX
 (Krannich Solar s.r.o.)
Trnkova 119E, 628 00 Brno, Česká republika
sales@cz.krannich-solar.com
www.krannich-solar.com/cz-cz
SOLAX X3-MIC-12K-G2 3fázový 12 kW síťový měnič/střídač se dvěma MPP trackery a vysokou účinností a širokým rozsahem výstupního napětí. Měnič řady X3 Mic G2 je komerční nebo rezidenční solární měnič, navržený pro domácnosti... více
Poslat známému
SOLAX X3-MIC-12K-G2
3fázový 12 kW síťový měnič/střídač se dvěma MPP trackery a vysokou účinností a širokým rozsahem výstupního napětí. Měnič řady X3 Mic G2 je komerční nebo rezidenční solární měnič, navržený pro domácnosti se solárními panely na různých stranách střechy. S 2 MPPT jej lze připojit ke dvěma samostatným panelovým polím. Díky krytí IP66 může být instalován venku.
Vysoká účinnost
  • Maximální účinnost 98,3 %
  • Nízké startovací napětí, široký rozsah napětí MPPT
  • 200% předimenzování DC vstupu, 110% přetížení AC výstupu (mimo 15 kW modelu)
  • Vestavěné skenování MPP pro vyšší efektivitu
  • Maximální vstupní proud 16 A DC na jeden řetězec (string), podpora vysoce výkonných solárních panelů
Bezpečný
  • Ochrana SPD na AC i DC
  • Krytí IP66
Chytrý
  • Vestavěné řízení výkonu
  • Vzdálené nastavení a upgrade
  • 24hodinové monitorování a údržba (volitelné)
  • Inteligentní řízení zátěže – tepelné čerpadlo (vyžaduje adaptér Box)
  • Více metod monitorování, Pocket Wi-Fi/LAN (volitelné)/4G (volitelné)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup
Max. DC vstupní výkon: 24 kW
Max. DC vstupní napětí: 1000 V
Náběhové DC vstupní napětí: 150 V
Rozsah MPPT: 120-980 V
Max. vstupní DC proud: 32 A + 16 A
Max. zkratový proud: 40 A + 20 A
Počet MPPT: 2
Počet řetězců (string) na jeden MPPT: 2/1
Výstup
Jmenovitý výkon AC výstupu a UPS: 12 kW
Jmenovité napětí AC sítě: 220/380 V, 230/400 V
Výstupní proud AC sítě: 18,2/17,4 A (max. 19,1 A)
Účinnost: 97,8 % (98,3 % max)
Stupeň krytí: IP66
Rozměry: 434 × 342 × 156 mm