KOSUNPOWER RSP4000P-48 4000W
Záložní zdroj s externí baterií, výkon 4000W, čistý sinus, integrovaná nabíječka, funkce UPS, DC48V/AC230V, USB, černo-zelený
Po objednání za 5 dnů
Osobní odběr na pobočce:
Kód: UPSKOS0013 PN: RSP4000P-48 Záruka: 26 měs.
Výrobce: KOSUN
 (Efteria, spol. s r.o.)
K rybníku 378, 252 42 Jesenice, Česká republika
info@battery.cz
www.battery.cz
KOSUNPOWER RSP4000P-48 4000 W Měnič napětí s čistou sinusoidou, má integrovanou nabíječku a USB výstup (s napětím 5 V, proudem 2,1 A) pro nabíjení různých zařízení. Přístroj disponuje také funkcí UPS (automatické přepínání... více
Poslat známému
KOSUNPOWER RSP4000P-48 4000 W
Měnič napětí s čistou sinusoidou, má integrovanou nabíječku a USB výstup (s napětím 5 V, proudem 2,1 A) pro nabíjení různých zařízení. Přístroj disponuje také funkcí UPS (automatické přepínání sítě a baterie při výpadku napájení). Moderní a hezký design, kvalitní zpracování, odolnost proti nárazům a spolehlivost provozu, to jsou charakteristické vlastnosti tohoto produktu. Připojení vstupu a výstupu zdroje je pomocí kryté svorkovnice se dvěna Pg průchodkami.
POZOR, nabíječka není určena pro nabíjení baterií Li-ion (LiFePO4 atd.)
  • Vysoká kvalita zpracování, dlouhá životnost
  • Použití technologie čipů SMT a pájení vlnou
  • Minimální vlastní spotřeba energie - 38-40W, úspora oproti běžným UPS až 80%
  • Ochrana proti přetížení, zkratu, přepólování, přehřátí (při 70 °C dojde k vypnutí)
  • Kompaktní rozměry, nízká hmotnost
  • Malý a tichý ventilátor, chránící před nadměrným zahříváním
  • Integrovaná 3stupňová nabíječka
  • Zásuvka / zapalovač cigaret jako v automobilu
  • USB port (napětí 5 V, proud 2,1 A)
  • Funkce UPS (automatické přepínání sítě a baterie při výpadku napájení)
Obsah balení:
  • Záložní zdroj
  • Gumové nožičky s možností prošroubání do montážní desky
  • Propojovací kabely k baterii 1m s okem M8
  • Návod k obsluze
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 4000 W
Špičkový výkon: 8000 W
Vstupní napětí: DC 48 V
Výstupní napětí: AC 230 V / 50 Hz
Účinnost: 90 %
Klidový příkon: 850 mA
Provozní teplota: –10 až +60 °C
Rozměry: 480 × 220 × 150 mm
Hmotnost: 13,6 kg
Barva: černá–zelená
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí C
Výrobce :  KOSUN
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  60
Provozní teplota min. (°C) :  -10
Provedení :  jiné
Provedení :  na stěnu
Tvar výstupního napětí :  sinus
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50
Počet fází :  jednofázový
Vstupní napětí (V) :  48 (DC)
Výstupní napětí (V) :  230 (AC)
Výstupní výkon (W) :  4000
Fyzické vlastnosti
Hloubka (mm) :  150
Hmotnost (kg) :  13.6
Rozměry :  480 × 220 × 150 mm