Xtend Solarmi HRN-43N/230V
Hlídací relé, napěťové, 3 fáze, 230V, hlídání napětí, asymetrie/pořadí/výpadku fází, bílé
Po objednání za 5 dnů
Osobní odběr na pobočce:
Kód: ELESMI0004 PN: HRN-43N/230 Záruka: 26 měs.
Výrobce: XTEND Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Poslat známému
Xtend Solarmi HRN-43N/230V
Hlídací napěťové relé HRN-43N/230V
Hlídání napětí
Nastavuje se horní úroveň Umax v rozsahu 138–276 V a spodní úroveň Umin v rozsahu 35–99 % Umax. Pokud kterákoliv fáze vybočí z tohoto nastaveného pásma, výstupní kontakt po uplynutí nastavené prodlevy rozepne. Výstupní kontakt opět sepne po návratu zpět do hlídaného pásma a překonání pevné hystereze (volitelná DIP přepínačem „Hysteresis“). Při výpadku dvou nebo tří fází dojde k okamžitému rozepnutí výstupních kontaktů bez ohledu na nastavené zpoždění t2.
Pořadí fází
Asymetrie
  • Zapojení do hvězdy 3× 230 V (včetně nulového vodiče)
  • Hlídá velikost napětí ve dvou nezávislých úrovních (Umax, Umin) přepětí a podpětí: soustava 3× 230 V: rozsah 138–276 V
  • Další hlídané parametry: výpadek / pořadí / asymetrie fází (nastavitelná, lze vypnout)
  • Nastavení hlídané spodní úrovňe (Umin) v % z nastavené horní úrovně Umax
  • Nastavitelná časová prodleva (eliminace krátkodobých poklesů a špiček)
  • Volitelná funkce výstupních kontaktů (samostatně/paralelně)
  • Galvanicky oddělené napájení AC 230 V
  • Výstupní kontakt pro každou hlídanou úroveň napětí
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Provedení: 3modul
Výstup: 2× přepínací kontakt, 16 A
Napájecí napětí: AC 230 V (50–60 Hz)
Hlídaný rozsah: AC 3× 48–276 V
Životnost: 10 000 000 op. (mechanická), 100 000 op. (elektrická, AC1)
Upevnění: DIN lišta (EN 60715)
Stupeň krytí: IP40 (z čelního panelu), IP20 (svorky)
Rozměry: 90 × 65 × 52 mm
Hmotnost: 248 g
Popis přístroje:
Popis a význam DIP přepínačů:
Schéma zapojení:
Značka
Upřesnění typu :  Ostatní elektro
Výrobce :  XTEND Solarmi
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  55
Provozní teplota min. (°C) :  -20
Vstupy a výstupy
Konektor :  svorkovnice
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50-60
Vstupní napětí (V) :  230 (AC)
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  0.248
Rozměry :  90 × 65 × 52 mm