Nedis PIM15012EGY
Měnič napětí, 12V, 230V, 150W, 1× zásuvka typ E, USB, modifikovaný sinus, hliníkové tělo, stříbrno-černý
K odeslání: 2 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: AELNED1020 PN: PIM15012EGY Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Nedis PIM15012EGY Měnič napětí s výkonem 150 W a modifikovanou sinusoidou je ideální řešení pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení, jako například notebooků, chladicích boxů apod.... více
Poslat známému
Nedis PIM15012EGY
Měnič napětí s výkonem 150 W a modifikovanou sinusoidou je ideální řešení pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení, jako například notebooků, chladicích boxů apod. Vstupní napětí měniče je 12 V DC, výstupní napětí 230 V AC a účinnost 85 %. Takto můžete v nákladních automobilech, lodích či obytných vozech používat domácí spotřebiče, aniž byste museli investovat do speciálního vybavení pracujícího s napětím 12 V. Není vhodný pro napájení elektroniky citlivé na tvar vstupního napětí. Měnič je vybaven napájecí zásuvkou se zemnicím kolíkem (typ E) a jedním USB portem s výstupním napětím 5 V DC. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí, přetížení, zkratu, přepólování (pojistka), podpětí a přepětí. Součástí měniče je 80cm kabel pro připojení do automobilové zásuvky.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 150 W (300 W špička)
Vstupní napětí: 12 V
Výstupní napětí: 230 V AC/ 50 Hz
Rozměry: 150 × 71 × 71 mm
Hmotnost: 437 g
Barva: stříbrná–černá
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí do 0,5kg
Výrobce :  NEDIS
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  150
Napájecí napětí (V) :  12
Fyzické vlastnosti
Barva :  stříbrná - černá
Délka kabelu (m) :  0,8
Hmotnost (g) :  437
Rozměry :  150 × 71 × 71 mm