Chytrý LED televizor Strong SRT40FG6733C do domácnosti. Přináší ostrý obraz ve Full HD rozlišení, který si vychutnáte na velké ploše 40 palců. Kvalitní vizuální zážitky doplňuje také silné ozvučení z integrovaných reproduktorů, které rozezvučí multimédia silou až 80 W. Chytré funkce objevíte ihned po připojení k internetu.
Smart LED televizor nabízí úhlopříčku 40" a Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 16 W. Televizor Google TV umožňuje bezproblémový přístup k Chromecastu a různým streamovacím službám včetně Netflixu, YouTube a Prime Video. Díky pohodlnému dálkovému ovládání s podporou ovládání hlasem a snadné manipulaci zkratkám Google Assistant a funkci „Hey Google“ nebyl přístup k oblíbeným aplikacím nikdy jednodušší.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 40"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Zvukový výkon: 2× 8 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Televize bez PVR |
| Výrobce : | STRONG |
| Displej a zobrazení | |
| Poměr stran : | 16 : 9 |
| Rozlišení (bodů) : | 1920 × 1080 |
| Úhlopříčka (palce) : | 40 |
| Zobrazovací frekvence (Hz) : | 60 |
| Kamera | |
| Webkamera : | ne |
| Tuner | |
| Hybridní analogový tuner : | ne |
| Podpora H.265/HEVC : | ano |
| Tuner : | DVB-C |
| Tuner : | DVB-T2 |
| Tuner : | DVB-S2 |
| Reproduktory | |
| Vestavěné reproduktory : | ano |
| Výkon reproduktorů celkový (W) : | 16 |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrátové připojení : | ano |
| HDMI (počet) : | 3 |
| Kompozitní (počet) : | 1 |
| SPDIF optický (počet) : | 1 |
| RJ-45 (počet) : | 1 |
| Sluchátkový výstup (počet) : | 1 |
| USB 2.0 (počet) : | 2 |
| Čtečka karet | |
| Čtečka paměťových karet : | ne |
| Napájení | |
| Energetická třída : | F |
| Pohotovostní spotřeba (W) : | 0,5 |
| Spotřeba (W) : | 39 |
| Spotřeba max. (W) : | 74 |
| Podpora | |
| Podpora 3D : | ne |
| Podpora DLNA : | ne |
| Podpora PIP : | ne |
| Funkce | |
| HbbTV : | ano |
| Internetový prohlížeč : | ano |
| Nahrávání na disk – PVR : | ne |
| Typ televize : | Smart TV |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | černá |
| Hmotnost (kg) : | 5.3 |
| Rozměry : | 891,8 × 531,7 × 221,8 mm |