Dahua LM30-E330CA 30"
LED monitor, herní, prohnutý, 30", VA, 2560×1080, 21:9, 200Hz, 1ms, 250cd/m2, 3000:1, 2× HDMI, 2× DisplayPort, VESA, en. tř. F, černý
K odeslání: 6 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: MONDAH1035 PN: LM30-E330CA Záruka: 36 měs.
Výrobce: DAHUA Consumer
 (Dahua Technology Czech s.r.o.)
Vyskočilova 1566, 140 00 Praha Michle, Česká republika
info@dahua.cz
www.dahuasecurity.com
Poslat známému
Dahua LM30-E330CA – sledujte herní světy skrze prohnutou obrazovku
Prohnutý herní monitor Dahua LM30-E330CA, který vám zprostředkuje pohlcující multimediální zážitky. Vypravte se do vesmíru, na závodní okruh nebo bitevní pole skrze velký 30" displej s UWHD rozlišením, které vykresluje obraz ostře a detailně. Zakřivený design R1500 podporuje optimální zorné pole, které je příjemnější pro vaše oči a jednoduše vás vtáhne do centra dění. Monitor Dahua LM30-E330CA to během gamingu dokáže pořádně rozjet.
herní monitor Dahua
Disponuje rychlou obnovovací frekvencí 200 Hz a technologií Adaptive-Sync, díky čemuž podporuje hladké vykreslování a eliminuje nepříjemné sekání a trhání obrazu. VA panel se širokými pozorovacími úhly zobrazí obsah bez zkreslení i při pohledu ze stran. Díky 120% pokrytí sRGB barevné palety si vychutnáte bohaté a živé barvy po celou dobu sledování.
obrázek zakřivený displej obrázek herní režimy
Dahua LM30-E330CA
Herní prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 30" nabízející rozlišení 2560 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 21 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 3000 : 1, jasem 250 cd/m2 a dobou odezvy 1 ms. Díky obnovovací frekvenci 200 Hz a technologii Adaptive-Sync vám při hraní neunikne jediný detail. Mezi přednosti dále patří 120 % pokrytí sRGB barevné palety. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 30"
Poměr stran: 21 : 9
Rozlišení: 2560 × 1080 px
Kontrastní poměr: 3000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 2× DisplayPort, 1× audio výstup
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  DAHUA Consumer
Technické detaily
Provedení :  samostatně stojící
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  1
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  250
Kontrast :  3 000 : 1
Poměr stran :  21 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  2560 × 1080
Synchronizace obrazu :  FreeSync
Typ panelu :  VA
Úhlopříčka (palce) :  30
Zobrazovací frekvence (Hz) :  200
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ne
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
Analogový vstup/výstup zvuku (počet) :  1
DisplayPort (počet) :  2
HDMI (počet) :  2
USB Hub :  ne
Napájení
Energetická třída :  F
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  48
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ano
Hmotnost (kg) :  6.5
Rozměry :  701,1 × 536,3 × 269,3 mm