Seasonic G12-GM-850 (V1.5) 850W
Zdroj, ATX, 850W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, částečně odpojitelné kabely, 80PLUS Gold
K odeslání: > 10 ks
Osobní odběr na pobočce:
Výrobce: SEASONIC
 (Sea Sonic Europe B.V.)
Rietveld 7, 5258 ED Berlicum, Nizozemsko
europe@seasonic.com
www.seasonic.com
Zdroj Seasonic G12-GM-850 (V1.5) – když napájení není věda ... více
Poslat známému
Zdroj Seasonic G12-GM-850 (V1.5) – když napájení není věda
certifikace 80PLUS Gold
Nadpis
  • Seznam
PC zdroj Seasonic G12-GM-850 (V1.5) dosahuje celkového výkonu 850 W, což jej předurčuje k napájení moderních počítačů, herních PC nebo pracovních stanic. Inovativní konstrukce přináší praktický systém kabeláže, který umožňuje snadno připojit jen potřebné kabely a zlepšit správu uvnitř skříně. Součástí je také 120mm ventilátor, který zajišťuje optimální chlazení.
PC zdroj Seasonic G12-GM-850 (V1.5) 850 W
Napájecí zdroj o výkonu 850 W je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold a má částečně odpojitelné kabely.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 850 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Gold
Napájecí konektory: 1× ATX 20 + 4pin, 2× EPS 4 + 4pin, 3× PCIe 6 + 2pin, 6× SATA, 3× Molex
Rozměry: 150 × 140 × 86 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  SEASONIC
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  120
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  2
Konektor Molex - HDD (počet) :  3
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  3
Konektor SATA (počet) :  6
Max. výkon zdroje (W) :  850
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  semi
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  150 × 140 × 86 mm