Strong TUR05DL0-P/NVR1120-8P PoE kit
Záznamové zařízení, NVR, sestava, 4× kamera TUR05DL0-P, 1× NVR rekordér NVR1120-8P
K odeslání: 10 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: KIPSRG1012 PN: TUR05DL0-P/NVR1120-8P Záruka: 24 měs.
Výrobce: STRONG
 (STRONG Ges.m.b.H)
Teinfaltstraße 8-8A/4, AT-1010 Vídeň, Rakousko
pklement@strong-eu.com
https://www.strong-eu.com/
Poslat známému
Sestava záznamového zařízení Strong NVR1120-8P a čtyř 5Mpx kamer Strong TUR05DL0-P.
  • Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 5 Mpx (2880 × 1620 px)
  • Bílý LED a IR přísvit
  • Efektivní kompresní technologie H.265+
  • Možnost napájení pomocí PoE
  • Integrovaný mikrofon
  • Podpora ONVIF (profil S)
  • Klasifikace/rozpoznání člověka a detekce vozidel
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Záznamové zařízení:
Počet kanálů: 8
Podporovaná rozlišení: 8 Mpx, 5 Mpx, 4 Mpx, 720p
Bezdrátové připojení: ne
HDD: 1× HDD (max. 8 TB)
Podpora PoE: ano, 8× PoE port
Rozměry: 280 × 208 × 51 mm
Hmotnost: 0,816 kg
IP kamera:
Snímací čip: 1/3" CMOS
Integrovaný IR přísvit: ano
Integrovaný LED přísvit: ano
Objektiv: f = 2,8 mm, F1.6, pevný, úhel záběru diagonálně 101°
Maximální rozlišení: 2880 × 1620 px
Rozhraní: 1× RJ-45
Slot paměťových karet: ne
Napájení: DC 12 V/ 1 A nebo PoE 48 V/ 0,35 A, příkon max. 7 W (zdroj není součástí balení)