IPS panel produkuje široké pozorovací úhly, díky čemuž umožňuje komfortní sledování bez zkreslení i při pohledu ze stran. Monitor Dahua LM27-P501 disponuje bohatou škálou konektorů, s jejichž pomocí vytvoříte moderní pracovní prostředí. Pro připojení slouží rozhraní HDMI a DisplayPort. Port USB-C je zárukou vysokorychlostního přenosu videa a dat, současně umožňuje napájení připojených zařízení až do 65 W jedním kabelem.
LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející 5K rozlišení 5120 × 2880 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 2000 : 1, jasem 400 cd/m2 a dobou odezvy 5 ms. K dispozici je univerzální port USB-C, který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 65 W. Mezi přednosti dále patří 98 % pokrytí DCI-P3 barevné palety. Díky technologii IPS nabídne široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně.
Součástí balení je HDMI kabel.
Max. rozlišení pro jednotlivé porty:
HDMI*: 5120 × 2880 při 30 Hz
DisplayPort: 5120 × 2880 při 60 Hz
USB typ C: 5120 × 2880 při 60 Hz
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 5120 × 2880 px
Kontrastní poměr: 2000 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 1× DisplayPort, 2× HDMI*, 1× USB-C, 1× sluchátkový výstup
Barva: bílá
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Monitor |
| Výrobce : | DAHUA Consumer |
| Displej a zobrazení | |
| Doba odezvy (ms) : | 5 |
| Dotykový displej : | ne |
| Jas (cd/m2) : | 400 |
| Kontrast : | 2 000 : 1 |
| Poměr stran : | 16 : 9 |
| Povrch displeje : | matný |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) : | 178/178 |
| Rozlišení (bodů) : | 5120 × 2880 |
| Typ panelu : | IPS |
| Úhlopříčka (palce) : | 27 |
| Zobrazovací frekvence (Hz) : | 60 |
| Multimédia | |
| Integrovaný tuner : | ne |
| Vestavěné reproduktory : | ne |
| Kamera | |
| Webkamera přední : | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| DisplayPort (počet) : | 1 |
| HDMI (počet) : | 2 |
| Sluchátkový výstup (počet) : | 1 |
| USB Hub : | ne |
| USB Typ C (počet) : | 1 |
| Napájení | |
| Energetická třída : | F |
| Pohotovostní spotřeba (W) : | 0,5 |
| Spotřeba (W) : | 41 |
| Použití a určení | |
| Domácnost : | ano |
| Filmy : | ano |
| Grafika : | ne |
| Kancelář : | ano |
| Televize : | ne |
| Podpora | |
| Podpora 3D : | ne |
| Podpora PIP : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | bílá |
| Zakřivený : | ne |
| Hmotnost (kg) : | 5.78 |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) : | 5.78 |
| Rozměry : | 614,2 × 461,6 × 183,3 mm |