Dahua LM49-EW410CA 49"
LED monitor, herní, prohnutý, VA, 49", 5120 × 1440, 32:9, 120Hz, 400cd/m2, 1ms, 3000:1, HDMI, DisplayPort, RJ-45, 2× USB, USB-C, VESA, en. tř. F, čern
Bude skladem 10.7.2026
Osobní odběr na pobočce:
Kód: MONDAH1064 PN: LM49-EW410CA Záruka: 36 měs.
Výrobce: DAHUA Consumer
 (Dahua Technology Czech s.r.o.)
Vyskočilova 1566, 140 00 Praha Michle, Česká republika
info@dahua.cz
www.dahuasecurity.com
Poslat známému
Dahua LM49-EW410CA – monitor pro špičkové multimediální zážitky
monitor Dahua LM49-EW410CA
Díky zakřivení 1800R a vysokému rozlišení DQHD vám monitor Dahua LM49-EW410CA přináší doslova pohlcující vizuální vjemy. Navíc prohnutý design displeje přispívá ke komfortnímu sledování a přirozenému zornému poli. Hráči ocení obnovovací frekvenci 120 Hz a dobu odezvy 1 ms, díky čemuž obrazovka hladce a ostře vykreslí každou sekundu akce. Grafici a tvůrci zase ocení široký barevný gamut v podobě 99% pokrytí sRGB spektra.
Dahua LM49-EW410CA obnovovací frekvence
Dahua LM49-EW410CA multitasking
monitor Dahua LM49-EW410CA
Dahua LM49-EW410CA USB-C napájení
Dahua LM49-EW410CA
Prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 49" nabízející rozlišení 5120 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 32 : 9. Disponuje jasem 400 cd/m², pokrytím 99 % sRGB a dobou odezvy 1 ms. Díky obnovovací frekvenci 120 Hz vám při hraní neunikne jediný detail. Pro připojení periferií jsou k dispozici dva USB 2.0 porty, ethernetový port RJ-45 a jeden port USB-C, který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení do 65 W. Zajisté potěší také široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Ozvučení zajišťují integrované stereo reproduktory s celkovým výkonem 6 W. Nechybí mu výškově nastavitelný stojan a VESA uchycení.
Součástí balení je DisplayPort a USB-C kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 49"
Rozlišení: 5120 × 1440 px
Kontrastní poměr: 3000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 2× USB 2.0, 1× RJ-45, 1× USB-C (PD 65 W), 1× USB-B, 1× audio výstup
Barva: černá–stříbrná
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  DAHUA Consumer
Technické detaily
Provedení :  samostatně stojící
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  1
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  400
Kontrast :  3 000 : 1
Poměr stran :  32 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  5120 × 1440
Typ panelu :  VA
Úhlopříčka (palce) :  49
Velikost bodu (mm) :  0,2382
Zobrazovací frekvence (Hz) :  120
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ano
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  1
HDMI (počet) :  1
RJ-45 (počet) :  1
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  2
USB Hub :  ano
USB Typ C (počet) :  1
Napájení
Energetická třída :  F
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  42
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá - stříbrná
Zakřivený :  ano
Hmotnost (kg) :  11.5
Rozměry :  1198,5 × 375,6 × 160,2 mm