Ubiquiti POE-24-12W-G-WH
PoE injektor, 24V, 0,5A, Gigabit, 12W, 2× RJ-45, včetně napájecího kabelu, bílý
K odeslání: > 10 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: NANUBT1032 PN: POE-24-12W-G-WH Záruka: 26 měs.
www.ui.com
Ubiquiti POE-24-12W-G-WH 2portový pasivní PoE adaptér (injektor) pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí DC 24 V. PoE adaptér má dva... více
Poslat známému
Ubiquiti POE-24-12W-G-WH
2portový pasivní PoE adaptér (injektor) pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí DC 24 V. PoE adaptér má dva gigabitové ethernetové porty.
  • 2× Gigabit Ethernet port
  • Resetovací tlačítko pro vzdálený reset zařízení
  • 2párové napájení: 4, 5 (+) a 7, 8 (-)
  • Montáž na zeď
  • Účinnost 75+ %
  • Konektor IEC-320 C6 (3pin)
Součástí balení je síťový napájecí kabel a držák na zeď.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 12 W
Výstupní napětí a proud: 24 V DC (max. 0,5 A)
Vstupní napětí: 100–240 V (50/60 Hz)
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 1000 Mbps
Rozměry: 87 × 44 × 29 mm
Hmotnost: 99,4 g
Provedení :  samostatně stojící
Provedení :  na zeď
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Rychlost portů :  1 Gb/s
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hmotnost (g) :  99,4
Rozměry :  87 × 44 × 29 mm