CHIEFTEC GPS-700A8 700W
Zdroj, ATX, 700W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, el.šňůra
Akce
K odeslání: 10 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: CASZ6134 PN: GPS-700A8 Záruka: 24 měs.
Výrobce: CHIEFTEC
 (Arena Electronic GmbH)
Koppersstr. 18, 40549 Düsseldorf, Německo
info@chieftec.eu
www.chieftec.eu
CHIEFTEC GPS-700A8 Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je 85 %. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 700 W Velikost ventilátoru: 120 mm Účinnost: 85 % Napájecí konektory: 1x ATX 20+4... více
Poslat známému
CHIEFTEC GPS-700A8
Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Účinnost zdroje je 85 %.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 700 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Účinnost: 85 %
Rozměry: 150 x 140 x 87 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  CHIEFTEC
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  120
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  1
Konektor Molex - HDD (počet) :  2
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  2
Konektor SATA (počet) :  6
Max. výkon zdroje (W) :  700
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ne
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  150 × 140 × 87 mm