Code: ZNRMKR0003 PN: 24V2APOW Warranty: 26 months
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik 24V2APOW Internal power supply for MikroTik Cloud Core Router CCR1009 and CRS317 series. Output 24V / 2.5A. SPECIFICATIONS Power: 60 W Output: 24V / 2.5A Compatibility: Mikrotik Cloud Core Router... more