Surge protector DS240S-220DC, 270Vdc, 50A, CE
To send: 5 pcs
Personal pickup at place
Code: ELEGWL0105 PN: DS240S-220DC Warranty: 26 months
Výrobce: Xtend Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Xtend Solarmi DS240S-220DC An overvoltage arrester designed for the protection of photovoltaic devices. Due to its nominal input voltage of 220 V and a maximum voltage of 275 V, it is suitable for use with solar regulators... more