Inverter MPU-800-12, UPS, 800W, pure sine wave, 12V
To send: 2 pcs
Personal pickup at place
Code: UPSMHP0012 PN: MPU-800-12 Warranty: 26 months
Výrobce: MHPower
 (ABCtech s.r.o.)
Nerudova 742, 552 03 Česká Skalice, Česká republika
info@abctech.cz
www.abctech.cz
MHPower MPU-800-12 Pure Sine Wave Inverter 12 V / 230 V (power 800 W) with UPS function. Connect the battery and you have a complete backup power supply with automatic switching to backup power. ATTENTION! The UPS... more