Solarmi Deye SUN-10K-SG04LP3-EU Hybrid inverter with limiter, 10kW, 3-phase, 400V,
After order for 2 weeks
Personal pickup at place
Code: ZNKSMI0015 PN: SUN-10K-SG04LP3-EU Warranty: 120 months
Výrobce: Xtend Solarmi
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Xtend Solarmi SUN-10K-SG04LP3-EU Hybrid 10 kW inverter with limiter, three phase 400 V. Now with a 10-year warranty! 100% unbalanced output, each phase, max. output up to 50% rated power 48V low voltage battery,... more