Planet POE-173S-12V, PoE++ splitter, IEEE802.3bt, 12V DC output, DIN, 0~50°C
After order for 2 weeks
Personal pickup at place
Code: NETPLA2548 PN: POE-173S-12V Warranty: 60 months
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET POE-173S-12V Ethernet gigabit splitter for power over UTP cable supports 802.3bt PoE++ standard and enables direct power supply to remote devices with power consumption up to 60 W. In addition to power over 2-pair... more