Planet DCS-PWR800-AC AC zdroj pro siwtche řady DCS-7342, 100V-240VAC, 800W
After order for 2 weeks
Personal pickup at place
Code: NETPLA2564 PN: DCS-PWR800-AC Warranty: 38 months
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)