MikroTik G1251-0250WNA power adapter for CRS812/ 12V/ 3A/ power 36W
Akce
To send: 1 pcs
Personal pickup at place
Code: NETRB024 PN: G1251-0250WNA Warranty: 24 months
Výrobce: MIKROTIK
 (SIA Mikrotikls)
Aizkraukles iela 23, Riga, LV-1006, Lotyšsko
sales@mikrotik.com
www.mikrotik.com
MikroTik G1251-0250WNA Replacement 250W hot-swap power supply designed specifically for the MikroTik CRS812 DDQ switch. This power supply enables hot-swapping without... more