EPEVER IPB500-12 UPS Converter 12V/230V 0.5kW, Pure Sine Wave, Backup Power Supply with Charger for External Battery
Unknown availability
Personal pickup at place
Code: SOPEPE0010 PN: IPB500-12(E/R) Warranty: 26 months
Výrobce: EPEVER
 (EPEVER Technologies Europe B.V.)
Poortweg 4A, 2612 PA Delft, Nizozemsko