Ubiquiti POE-24-24W-G
PoE injektor, 24V, 1A, Gigabit, 24W, 2× RJ-45, včetně napájecího kabelu, černý
K odeslání: > 10 ks
Osobní odběr na pobočce:
Kód: NANUBT1009 PN: POE-24-24W-G Záruka: 26 měs.
www.ui.com
Ubiquiti POE-24-24W-G 2portový pasivní PoE adaptér (injektor) pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí DC 24 V. PoE adaptér má dva gigabitové ethernetové porty. Součástí... více
Poslat známému
Ubiquiti POE-24-24W-G
2portový pasivní PoE adaptér (injektor) pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí DC 24 V. PoE adaptér má dva gigabitové ethernetové porty.
Součástí balení je síťový napájecí kabel.
  • 2× Gigabit Ethernet port
  • Resetovací tlačítko pro vzdálený reset zařízení
  • 2párové napájení: 4, 5 (+) a 7, 8 (-)
  • Účinnost 80+ %
  • Konektor IEC-320 C6 (3pin)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 24 W
Výstupní napětí a proud: 24 V DC (max. 1 A)
Vstupní napětí: 100–240 V (50/60 Hz)
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 1000 Mbps
Rozměry: 88 × 57 × 33 mm
Hmotnost: 158,5 g
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Rychlost portů :  1 Gb/s
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hloubka (mm) :  88
Hmotnost (g) :  158,5
Rozměry :  88 × 57 × 33 mm