Nedis INKI110CBK16
Lapač hmyzu, elektrický, příkon 16W, pokrytí 50m2, černý
Bude skladem 26.5.2026
Osobní odběr na pobočce:
Kód: ELDNED1096 PN: INKI110CBK16 Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Poslat známému
Nedis INKI110CBK16 – zatočte s hmyzem ekologicky
S elektrickým lapačem hmyzu Nedis INKI110CBK16 budou letní večery na zahradě, verandě nebo terase příjemnější a romantičtější bez létavého hmyzu kolem. Dvojice UV-A lamp s příkonem 8 W je efektivní při likvidaci hmyzu a současně energeticky úporná. UV-A lampa láká okolní hmyz, který je při kontaktu s vnitřní vysokonapěťovou sítí okamžitě zlikvidován.
Nedis INKI110CBK16
Obtížného létajícího hmyzu se snadno zbavíte pomocí této světelné pasti. Disponuje dvěma 8 W UV-A žárovkami, díky čemu je mimořádně energeticky úsporná, a přesto zároveň překvapivě účinná. Přilákaný hmyz okamžitě zahyne po kontaktu s vnitřními mřížkami, které jsou pod vysokým napětím. Celý proces neobsahuje žádné chemické látky, takže je ekologický a bezpečný pro lidi i životní prostředí. Součástí je vyjímatelná a omyvatelná sběrná přihrádka, která se snadno čistí.
Součástí balení je řetěz na zavěšení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozsah působení: 50 m2
Typ světla: UV-A
Typ žárovky: 2x F8T5/BL
Napájení: 230 V
Příkon: 16 W
Délka kabelu: 1 m
Rozměry: 400 x 270 x 90 mm
Značka
Upřesnění typu :  Odpuzovač hmyzu
Výrobce :  NEDIS
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ne
Použití v interiéru :  ano
Výkon (W) :  16
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  400 × 270 × 90 mm